- Remiza strażacka do składania

Strona główna / Kartonowe domki i zamki / - Remiza strażacka do składania
Remiza strażacka do składania
Remiza strażacka do składania
Promocja

Remiza strażacka do składania

Cena: 17.9 zł 19.9 zł
Produkt niedostępny

Strażak jest odważny, a dzięki swojej ważnej i niebezpiecznej pracy budzi szacunek i sympatię. Który chłopiec nie marzył, aby nim zostać? Teraz, dzięki naszej zabawce chociaż na chwilę może się poczuć jak prawdziwy strażak. Wystarczy odrobina wyobraźni i możecie tworzyć swoje własne strażackie opowieści. Zabawa w ogrywanie ról to nie tylko zdobywanie informacji np. o danym zawodzie (jak w tym przypadku), ale i empatii. Strażak wielokrotnie musi ryzykować własne życie, aby kogoś uratować, co wymaga od niego dużej empatii. Musi wejść na drzewo po kotka, wyciagać ludzi z samochodów.

Dbanie o prawidłowy rozwój emocjonalny dziecka jest równie ważne jak dbanie o jego rozwój fizyczny i poznawczy. Takie zabawki na pewno będą pomocne.

W zestawie znajdziecie wszystko co potrzebne do złożenia remizy strażackiej z zadrukowanego, kolorowego kartonu. Już samo składanie remizy będzie fajną zabawą. A że instrukcja jest w formie obrazkowej dziecko może próbować składać całość samodzielnie.

Zestaw zawiera:

  • remizę strażacką do składania i dekorowania
  • 7 figurek strażaków
  • naklejki pozwalające na obklejenie pięciu pomieszczeń
  • płonący domek

Zabawkę można składać i rozkładać. Po złożeniu pudełka jest szerokie tylko na 3cm, co powoduje, że łatwo je schować. Można również łączyć zabawkę z innymi zestawami np. pojazdami strażackimi.

Wiek: 3+

Wymiary: 54 x 43 x 10cm

Referencja: 192311

Deklaracja zgodności CE

Zobacz również