- Salon piękności

Strona główna / Kartonowe domki i zamki / - Salon piękności
Salon piękności
Salon piękności
Promocja

Salon piękności

Cena: 17.9 zł 19.9 zł

Własny salon piękności to marzenie wielu młodych dam. Przecież to miejsce zarezerwowane dla dorosłych, owiane tajemnicą i magią;-)

Oto salon piękności dzięki któremu można zaczerpnąć nieco wiedzy na ten temat. Taka zabawka to również zabawka edukacyjna, która uczy nie tylko kreatywnego dekorowania, ale i ról społecznych, obejścia w towarzystwie, tego jak zachować się wśród innych. To świetna zabawka również do zabawy dla kilku dzieci. 

Prosta instrukcja obrazkowa umieszczona na opakowaniu ułatwi składanie, od którego zaczyna się zabawę. Potem jest coraz lepiej. W środku pomieszczenia można obkleić dołączonymi naklejkami lub pokolorować według własnego pomysłu.

Zestaw zawiera:

  • kartonowy salon piękności z kolorowym nadrukiem z zewnątrz
  • 7 figurek
  • butik - mniejszy domek z kartonu
  • naklejki do obklejenia 5 pomieszczeń

Zabawkę można również rozbudowywać o samodzielnie przygotowane postacie na wzór tych z zestawu, co daje możliwość zabawy wielu osobom. Można dokładać elementy wyposażenia butiku samodzielnie przygotowane z małych pudełeczek tak, jak kiedyś. Dzięki tej zabawce również rodzice mogą przypomnieć sobie jak bawili się za dawnych czasów. Pokażcie dzieciom jak wykonać mebelki z pudełeczek po zapałkach i innych elementów (np. ścinków, tapet, materiałów itp.) Przecież można zrobić firanki, zasłonki i wile innych dodatkowych dekoracji. 

Wiek: 3+

Wymiary: 54 x 43 x 10cm

Referencja: 192304

Deklaracja zgodności CE

Zobacz również