- Tematyczne pachnące naklejki

Strona główna / Do naklejania / - Tematyczne pachnące naklejki
Tematyczne pachnące naklejki
Tematyczne pachnące naklejki
Tematyczne pachnące naklejki

Tematyczne pachnące naklejki

Cena: 23.9 zł
Produkt niedostępny

Nowe śliczne naklejki od Melissa & Doug nie tylko ślicznie wyglądają, ale jeszcze pachną. W tym zestawie znajdziecie całą masę pachnących naklejek tematycznych. Naklejki wraz z planszami pozwolą na wiele godzin ciekawej zabawy w tworzenie i odkrywanie nowych miejsc. Naklejki można przyklejać na wiele sposobów, bo w zestawie macie aż po 3 krajobrazy danego rodzaju. Zestaw świetnie się dzięki temu sprawdzi dla grupy np. trójki dzieci. Każde z nich może zrobić tą samą planszę na swój indywidualny sposób.

Zestaw zawiera:

  • 15  plansz (kartki formatu A3 z nadrukiem):
  1. 3 kartki z truskawkową farmą
  2. 3 kartki z bananową plażą
  3. 3 kartki z wesołym miasteczkiem
  4. 3 kartki z cyrkiem
  5. 3 kartki zoo
  • 220 pachnących naklejek podzielonych tak, aby pasowały do plansz: znajdziecie tu naklejki o zapachu truskawkowym, bananowym, zielonego jabłuszka, winogron i pomarańczy

Wśród naklejek znajdziecie różne postacie, zwierzęta, rośliny czy elementy dodatkowe do zabudowy krajobrazu każdej z plansz. Można je naklejać w dowolnych konfiguracjach tak, aby utworzyły obrazek w jednej kolorystyce (czerwone, żółte, zielone, fioletowe lub pomarańczowe) albo wręcz przeciwnie. Możecie mieszać naklejki z poszczególnych kolorów. Wszystko zależy od nastroju i pomysłu.

Naklejki wykonane w ten sposób, że pachną dopiero po ich potarciu, dzięki czemu nie tracą zapachu przed dokonaniem zakupu. Jest to również ważne dlatego, że nie trzeba się obawiać mnóstwa zapachów na raz. Sami decydujecie czy chcecie uwolnić zapach i kiedy.

Wymiary plansz: 35,5 x 28cm

Wiek: 3 +

Referencja: 12193

Deklaracja zgodności CE

Zobacz również