- Ręcznie robiony pamiętnik baletnicy

Strona główna / Pamiętniki i notesy / - Ręcznie robiony pamiętnik baletnicy
Ręcznie robiony pamiętnik baletnicy

Ręcznie robiony pamiętnik baletnicy

Cena: 27.9 zł

Pamiętnik to powiernik sekretów i najwierniejszy przyjaciel, ale nie tylko. To również świetna zachęta do nauki pisania i nabywania płynności w przelewaniu myśli na papier (bardzo przydatna umiejętność w szkole). Pamiętnik to także świetna pamiątka i możliwość odtworzenia wspomnień w przyszłości.

Ten produkt został wykonany tak, aby długo przetrwać. Częściowo wykonany ręcznie z szytym brzegiem. Cekiny i koraliki stanowiące ozdobę pamiętnika są klejone ręcznie. Dodatkowo kłódeczka również jest ozdobiona kolorowym motywem z cyrkoniami. Pamiętnik w twardej okładce z bardzo dekoracyjnym wzorem, mieniącym się brokatem, który w całości wygląda znacznie lepiej niż na zdjęciu.

Zestaw zawiera:

  • pamiętnik
  • samozatrzaskującą się kłódeczkę
  • 2 kluczyki

Pamiętnik ma ok. 120 kartek w kolorze różowym w linie z dekoracyjnym motywem na brzegach. Na górze każdej strony miejsce na datę. W środku różowa tasiemka do zaznaczenia miejsca zakończenia zapisków. 

W sprzedaży posiadamy również kreatywny zeszyt-notatnik z motywem Baletnicy: http://nefere.pl/731,Kreatywny-zeszyt-Baletnica?cid=

Wymiary: 18 x 14cm.

Wiek 5 +

Referencja: 53002

Deklaracja zgodności CE

Zobacz również