- Origami - zestaw do tworzenia

Strona główna / Kartonowe zestawy kreatywne / - Origami - zestaw do tworzenia
Origami - zestaw do tworzenia
Origami - zestaw do tworzenia
Origami - zestaw do tworzenia

Origami - zestaw do tworzenia

Cena: 32.00 zł
Produkt niedostępny

Origami to chyba pierwsze co przychodzi do głowy kiedy myślimy o zabawie papierem. I oczywiście możecie się bawić zwykłą kartką, ale ten zestaw to dodatkowo instrukcje, elementy do zdobienia i kolorowe nadruki zapakowane w zgrabną całość. Dodatkowo prace ręczne, składanie i układanie oraz ćwiczenia manualne wpływają na rozwój mózgu dziecka i jego zainteresowanie światem. Potrzebujecie dekoracji lub zabawy np. na urodziny? A może chcecie skonstruować swoje własne zoo lub obdarować kogoś papierowym cudem? Ten zestaw jest do tego stworzony. Nie potrzebujecie nic więcej. Dodatkowo składanie origami to nauka logicznego myślenia i połączenie myślenia z wykonywaniem czegoś zgodnie z instrukcją.

W skład zestawu wchodzi:

  • kołonotatnik z wzorami do składania - łącznie 16 wzorów podzielonych zgodnie ze stopniem trudności:
    • 7 wzorów dla początkujących (wieloryb, piesek, ślimak, kotek, królik, biedronka, miś)
    • 6 wzorów dla poziomu średniozaawansowanego (rybka - skalar, motylek, pingwin, żółw, łabędź, żaba)
    • 3 wzory dla zaawansowanych (żyrafa, zebra i żuraw)
  • 40 kolorowych karteczek do składania. Niektóre z nich mają nadrukowane linie zgięć i nacięć, inne są gładkie tak, aby je dostosować do stopnia zaawansowania osoby składającej
  • naklejki wypukłe do zdobienia gotowych zwierzątek (9 par oczu, 2 korony i inne pasujące do zwierzaków łącznie 37 naklejek)

Cały zestaw zapakowany w poręczne opakowanie, w którym wszystkie elementy mają swoje miejsce. Wystarczy odpiąć rzep, aby oczom dziecka ukazał się kołonotatnik z wzorami po jednej stronie, a karteczki i naklejki po drugiej.

Świetna zabawa gwarantowana.

Wiek: 6+

Wymiary opakowania: 25 x 15 x 2,5cm

Referencja: 19442

Deklaracja Zgodności CE

Zobacz również