- Wyklejanka - bibułkowe zwierzątka

Strona główna / Kartonowe zestawy kreatywne / - Wyklejanka - bibułkowe zwierzątka
Wyklejanka - bibułkowe zwierzątka
Wyklejanka - bibułkowe zwierzątka

Wyklejanka - bibułkowe zwierzątka

Cena: 27.00 zł
Produkt niedostępny

Wyklejanki to jedne z zabaw naszego dzieciństwa trochę zapomniane w dzisiejszych czasach. A przecieć kręcenie kuleczek z bibułki to super ćwiczenie dla małych rączek;-) Dzięki takiemu zestawowi również młodsze dzieci mogą próbować swoich sił przy tej kreatywnej zabawie. Mają tu przygotowane karteczki z bibułki do kręcenia kuleczek, co ułatwia zachowanie ich jednakowej wielkości.

Nie potrzeba nic więcej - wszystko co potrzebne to zabawy znajdziecie w środku kolorowego opakowania! Będziecie mogli stworzyć kolorowe zwierzęta według własnego pomysłu. 

W zestawie:

  • 10 kart ze zwierzętami: 2 pawie, 2 żyrafy, 2 zajączki, 2 słonie i 2 sowy
  • ponad 800 kwadracików z kolorowej bibuły w 7 kolorach (granatowym, ciemnoniebieskim, jasnoniebieskim, czerwonym, różowym, pomarańczowym i żółtym)

Do zabawy nie potrzeba kleju. Wystarczy przygotować trochę kuleczek, a następnie odkleić folię z góry wybranego fragmentu. Do klejącej powierzchni odkrytego fragmentu przyklejamy bibułowe kuleczki. Powstaną fantastyczne trójwymiarowe prace, które możecie następnie wykorzystać do dekoracji np. pokoju. 

Zabawka kreatywna, rozwija zdolności motoryczne rąk, a przy tym jest bezpieczna dla dziecka. Zaletą jest też to, że po zabawie wystarczy zwinąć odklejone fragmenty obrazka i pozostałe bibułki. Nie ma więcej brudu, kleju i bałaganu. Do zabawy nie potrzeba kleju, ani nożyczek.

Wymiary opakowania: 27 x 21 x 3,5cm

Wiek: 3+ (polecamy zabawkę od 4 roku życia)

Referencja: CH1102

Deklaracja zgodności CE

Zobacz również