- Układanka magiczne kubeczki z cyferkami

Strona główna / - Układanka magiczne kubeczki z cyferkami
Układanka magiczne kubeczki z cyferkami
Układanka magiczne kubeczki z cyferkami
Układanka magiczne kubeczki z cyferkami

Układanka magiczne kubeczki z cyferkami

Cena: 38.00 zł
Produkt niedostępny

Magiczne pudełka to jedna z zabawek, które fascynują małe dzieci. Z jeden strony elementy układanki można tak złożyć, aby całość mieściła się w jednym największym pudełeczku. Z drugiej jednak można ułożyć z nich wysoką wieżę. Układanka kubeczki to znakomita zabawka pozwalająca ćwiczyć koordynację ruchową oraz zręczność. Dodatkowo ten zestaw został wzbogacony o cyferki, więc można również próbować zacząć uczyć dziecko cyfr.

Wysokość całej wieży po ustawieniu to aż 111cm !!!

Układanka jest również świetnym zestawem edukacyjnym dla najmłodszych. Małe dziecko bez końca może wkładać mniejsze kubeczki do większych. (każdy klocek nie ma jednej ścianki w ten sposób klocki zajmują mało miejsca po włożeniu wszystkich do środka).

Cały zestaw składa się z 10 barwnych kostek różnego rozmiaru. Każda kostka ma inny kolor i inne zwierzątko. Ściany każdego kubeczka są ozdobione cyfrą, znaczkami w ilości odpowiadającej cyfrze np. 10 motylków na dziesiątce, 6 pszczółek na szóstce itd. Trzecia ściana to kolorowy obrazek ze zwierzątkiem np. lwem, zebrą, pieskiem itp. Czwarta ostatnia ścianka to ten sam zwierzak podpisany po angielsku. 

Wymiary:

  • największa kostka 15,5 x 15,5cm
  • najmniejsza kostka 6,5 x 6,5cm
  • wysokość wieży po ustawieniu wszystkich kubeczków: 111cm

Materiał: wzmocniony karton

Estetycznie zapakowana zabawka idealnie nadaje się na oryginalny prezent!

Wiek : 18m+

Referencja: CL3567
Deklaracja zgodności CE