- Pozytywka czarny łabędź

Strona główna / - Pozytywka czarny łabędź
Pozytywka czarny łabędź
Pozytywka czarny łabędź
Pozytywka czarny łabędź
Pozytywka czarny łabędź

Pozytywka czarny łabędź

Cena: 87.9 zł
Produkt niedostępny

Drobiazgi, bibeloty, spinki, biżuteria te wszystkie drobiazgi potrzebują miejsca. Prezentujemy Państwu kolejną prześliczną szkatułkę, która połączy zarówno miłośników tańca, łabędzi, jak i drobiazgów. Szkatułkę zdobi przepiękny obraz ukazujący baletnicę z czarnym łabędziem w tle. Po bokach szkatułki znajdują się 2 przepiękne czarne łabędzie w złotych koronach natomiast na przodzie pozytyki widnieje piękna czarna suknia również ze złotymi zdobieniami. Całość zdobiona złotymi serduszkami i listkami powoduje że pozytywka wygląda bardzo ekskluzywnie, jednak to zawartość jest najważniejsza.

Ale szkatułka to wciąż nie wszystko. To pudełeczko to również śliczna pozytywka. Wystarczy nakręcić z tyłu mechanizm, aby po otwarciu wieczka Waszym oczom ukazała się ... ? No właśnie co ? Tym razem będzie to przepiękny czarny łabądź wirujący do melodii Piotra Czajkowskiego - Jezioro Łabędzie.

Wnętrze pozytywki wyściełane eleganckim, mięciutkim w dotyku różowym materiałem, natomiast sama szkatułka wykonana z utwardzanej tektury w pięknej biało złotej barwie. Od wewnętrznej strony wieczka dodatkowo znajduje się lusterko, dzięki któremu możemy oglądać nie jednego a dwa łabędzie. Dzięki takiemu zastosowaniu mamy pozytywkę z miejscem na nasze drobiazgi i wszystkie one będą schowane i co najważniejsze bezpieczne w jednym miejscu :)

Całość wykonana solidnie, z dbałością o szczegóły. Mechanizm nie wymaga baterii.

Szkatułka wykonana ze wzmocnionej tektury i materiału.

Wymiary: 15 x 8,5 x 10,5 cm

Referencja: MG3034

Artykuł dekoracyjny - produkt nie jest zabawką.

Zobacz również