- Błękitna pozytywka jezioro łabędzi

Strona główna / - Błękitna pozytywka jezioro łabędzi
Błękitna pozytywka jezioro łabędzi
Błękitna pozytywka jezioro łabędzi
Błękitna pozytywka jezioro łabędzi

Błękitna pozytywka jezioro łabędzi

Cena: 87.9 zł

Drobiazgi, bibeloty, spinki, biżuteria te wszystkie drobiazgi potrzebują miejsca. Prezentujemy Państwu kolejną prześliczną szkatułkę, która połączy zarówno miłośników tańca, łabędzi, jak i drobiazgów. Szkatułkę zdobi przepiękny obraz ukazujący baletnicę ze skrzydłami unoszącą się na kwiecie. Po bokach szkatułki znajdują się 2 kwiaty a na przodzie widnieje przepiękny łabędź w złotej koronie. Całość pokryta białymi piórkami na lsniącym niebieskim tle sprawiająca, że pozytywka wygląda luksusowo, jednak to zawartość jest najważniejsza.

Ale szkatułka to wciąż nie wszystko. To pudełeczko to również śliczna pozytywka. Wystarczy nakręcić z tyłu mechanizm, aby po otwarciu wieczka Waszym oczom ukazała się wirująca baletnica, natomiast Waszym uszom dał się słyszeć utwór Piotra Czajkowskiego - Jezioro Łabędzie.

Wnętrze pozytywki wyściełane eleganckim, mięciutkim w dotyku błękitnym materiałem, sama szkatułka wykonana z utwardzanej tektury. Od wewnętrznej strony wieczka dodatkowo znajduje się lusterko, dzięki któremu możemy oglądać nie jedną, a dwie tancerki. Dzięki takiemu zastosowaniu mamy pozytywkę z miejscem na nasze drobiazgi i wszystkie one będą schowane i co najważniejsze bezpieczne w jednym miejscu :)

Polecamy również inne pozytywki, której możecie znaleźć TUTAJ.

Całość wykonana solidnie, z dbałością o szczegóły. Mechanizm nie wymaga baterii.

Szkatułka wykonana ze wzmocnionej tektury i materiału.

Wymiary: 15 x 8,5 x 10,5 cm

Referencja: MG2773

Artykuł dekoracyjny - produkt nie jest zabawką.

Zobacz również