- Niezwykła rakieta do samodzielnego złożenia

Strona główna / - Niezwykła rakieta do samodzielnego złożenia
Niezwykła rakieta do samodzielnego złożenia
Niezwykła rakieta do samodzielnego złożenia
Niezwykła rakieta do samodzielnego złożenia
Niezwykła rakieta do samodzielnego złożenia

Niezwykła rakieta do samodzielnego złożenia

Cena: 65.9 zł

Pasażerowie, za chwilę odliczanie do startu! 10,9,8,7,6,5,4,3,2,1 ... START! Ogromna rakieta wraz z odważnymi podróżnikami wyruszyła w nieznane! Przed nimi wiele tygodni a nawet miesięcy w pustej, ciemnej przestrzeni. Ale bez obaw, ponieważ z tak wyposażoną rakietą nawet najdalsze podróże będą przyjemnością! Oczywiście najpierw konstruktorzy muszą ją złożyć, ale przecież w tym cała frajda a raczej jej część! Po złożeniu rakiety możecie od razu przejść do zabawy lub kontynuować prace konstrukcyjne - w formie pokolorowania lub pomalowania farbkami rakiety. Na uwagę zasługują szczegóły wykoniania jak np.: klasyczny, szpiczasty wygląd rakiety, kosmiczny krajobraz na ścianach rakiety - oczywiście do pokolorowania czy wewnętrzny panel sterowania.

Rakieta polskiej firmy Tektorado to pomysł na świetną zabawę zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Wytrzymała tektura świetnie się sprawdzi, spełniając oczekiwania nie tylko najmłodszych dzieci. Zabawka została wykonana z 5-warstwowej, białej tektury falistej. Zabawa polega na złożeniu Waszej własnej, tekturowej rakiety oraz na jej pomalowaniu. Możecie do tego celu użyć farb, kredek lub mazaków - polecamy produkty marki Jolly z naszej oferty.

Zabawka nie wymaga kleju, ani nożyczek do jej złożenia. Wszystkie elementy są wycięte, przygotowane do składania, a mocowanie odbywa się za pomocą specjalnych elementów.

Zawartość: tekturowa rakieta do złożenia i kolorowania/malowania (nie zawiera kredek ani farbek).

Wymiar opakowania: 88 x 50 x 5 cm

Wymiar produktu po złożeniu: 89 x 89 x 129(wys) cm

Wyprodukowano w Polsce.

Wiek: 3+

Referencja: 192571

Deklaracja zgodności CE

Zobacz również