Krótka relacja z największych targów zabawek

Strona główna / Blog / Krótka relacja z największych targów zabawek

Krótka relacja z największych targów zabawek

Wizyta w Norymberdze to kluczowy element planowania na każdy rok. To tutaj prezentowane są najnowsze trendy w branży i spotykają się wszyscy klienci i dostawcy z całego świata. Jak co roku przedstawiamy krótką relację z tego wydarzenia.

Jedno z pierwszych miejsc do odwiedzenia to galeria trendów na najbliższy rok. My oczywiście skupiamy się na zabawkach drewnianych, kreatywnych i ekologicznych. Znaleźliśmy kilka np. taką kosiarkę. Zdjęcie pochodzi ze stoiska wystawcy (naszego dostawcy:-) bo w Trend Gallery robienie zdjęć jest zabronione. Można tylko popatrzeć. Zdjęcia natomiast można robić w miejscach gdzie zrobiono ekspozycje targowe. Zestawiono tu ciekawe propozycje od wielu dostawców.

  

   

Co również zwraca uwagę to ogromna pomysłowość i kreatywność wystawców. Stoiska jak co roku przykuwają uwagę. Są wśród nich stoiska, które po prostu przyciągają niebanalnym wystrojem, jak chociażby taka kamienica, czy stoisko rodem z westernu. Są wśród nch również takie ze specjalnym miejscem do robienia sobie zdjęć;-)

      

Wśród wystawców znajdziecie niemal wszystko od zabawek mechanicznych, elektrycznych, pojazdów, poprzez mnóstwo pluszaków od miniaturowych po te ogromne. Są zabawki na dwór, zabawki dmuchane, gadżety, czy stroje karnawałowe zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Znajdziecie tu praktycznie wszystko co służy do zabawy. A wśród najpopularniejszych motywów w tym roku są flamingi, lamy i leniwce.

    

   

Oczywiście to również okazja do odwiedzi u naszych dostawców i zapoznania się z ich nowościami. A jak zawsze będzie ich całkiem sporo. Na szczególną uwagę zasługuje oczywiście marka Goki, która zaskoczy ciekawymi grami i układankami. Melissa&Doug rozwija zabawki do opieki nad zwierzętami oraz duże zabawki np. restaurację. Woody to sporo nowości jeśli chodzi o outdoor i pluszaki, a Barney&Buddy rozwija swoją linię o zabawki kreatywne. Również panele ścienne to wciąż rozwijająca się grupa. Nowe od marki lelin są świetnie wykonane i w przystępnej cenie. Wszystkie nowości będziemy sukcesywnie wprowadzać do oferty, a pierwszych można się spodziewać już w połowie maca;-)