- Malowanka wodna Połącz kropki WaterWOW

Strona główna / Do kolorowania / - Malowanka wodna Połącz kropki WaterWOW
Malowanka wodna Połącz kropki WaterWOW
Malowanka wodna Połącz kropki WaterWOW

Malowanka wodna Połącz kropki WaterWOW

Cena: 26.00 zł

Magiczna kolorowanka wodna Water Wow, to zabawka która dzięki odrobinie wody ukaże nam całą gamę kolorów na każdym z czterech obrazków. W skład zestawu wchodzi:

  • książeczkę z czterema obrazkami na kółeczkach, dzięki czemu strony się łatwo obracają
  • specjalny magiczny pędzelek - wystarczy nalać wody do środka i gotowe do użycia

W książeczce znajdziecie cztery kolorowe obrazki z motywami z farmy, ale to co w niej dodatkowo nowe to zabawa połącz kropki. Nie dość, że dziecko koloruje obrazek to na początek może połączyć ponumerowane kropki i odnaleźć ukryty obraz. Dzięki takim zabawom ćwiczy sprawność manualną ręki oraz uczy się cyferek. Dodatkowo każdy obrazek skrywa detale, które można odnajdywać, ćwicząc przy tym spostrzegawczość. Obrazki do odnajdywania znajdziecie na odwrocie poprzedniego obrazka.

W zestawie znajdziecie obrazki z:

  1. stodołą
  2. kogutem
  3. krową
  4. koniem

Dzięki specjalnemu mazakowi, obrazki odkrywamy w łatwy sposób i co równie ważne nie ma mowy o ubrudzeniu się, czy polaniu wodą. Wygodne użycie zestawu to jedna z jego zalet. Kolejną bardzo ważną jest to, że jest to zestaw wielokrotnego użytku. Obrazki po wyschnięciu można malować od nowa. Czas schnięcia obrazka to kilka, kilkanaście minut. Poszczególne strony wykonane z powlekanej tektury.

Idealna zabawka na podróż.

Wymiary:  25 x 15cm

Wiek: 3+

Referencja: 19485

Deklaracja zgodności CE

Zobacz również