- Malowanka wodna Labirynty WaterWOW

Strona główna / Do kolorowania / - Malowanka wodna Labirynty WaterWOW
Malowanka wodna Labirynty WaterWOW
Malowanka wodna Labirynty WaterWOW

Malowanka wodna Labirynty WaterWOW

Cena: 26.00 zł

Ta kolorowanka to zestaw 2 w 1. Nie dość, że możecie kolorować to najlepiej zacząć zabawę od przejechania labiryntu. Takie zabawy są idealne do poprawy motoryki rąk dziecka i nabywania sprawności potrzebnej do późniejszej nauki. Magiczna kolorowanka wodna Water Wow dzięki odrobinie wody ukaże Wam całą gamę kolorów na każdym z czterech obrazków: z żółwiem, pieskiem, kotkiem i rybką.

Zestaw zawiera:

  • książeczkę z czterema obrazkami na kółeczkach, dzięki czemu strony się łatwo obracają
  • specjalny magiczny pędzelek - wystarczy nalać wody do środka i gotowe do użycia

Ta książeczka to cztery kolorowe obrazki z motywami ulubionych zwierząt domowych, ale to co w niej dodatkowo nowe to zabawa w labirynty. Dodatkowo każdy obrazek skrywa detale, które można odnajdywać, ćwicząc przy tym spostrzegawczość. Obrazki do odnajdywania znajdziecie na odwrocie wcześniejszego obrazka.

Dzięki specjalnemu mazakowi, obrazki odkrywamy w łatwy sposób i co równie ważne nie ma mowy o ubrudzeniu rąk, czy polaniu się wodą. Wygodne użycie zestawu to jedna z jego zalet. Kolejną bardzo ważną jest to, że jest to zestaw wielokrotnego użytku. Obrazki są wykonane z powleczonej tektury i po wyschnięciu można je malować od nowa. Czas schnięcia obrazka to kilka, kilkanaście minut. 

Idealna zabawka na podróż.

Wymiary:  25 x 15cm

Wiek: 3+

Referencja: 19484

Deklaracja zgodności CE

Zobacz również