- Stragan - tekturowa zabawka do kolorowania

Strona główna / - Stragan - tekturowa zabawka do kolorowania
Stragan - tekturowa zabawka do kolorowania
Stragan - tekturowa zabawka do kolorowania
Stragan - tekturowa zabawka do kolorowania
Stragan - tekturowa zabawka do kolorowania

Stragan - tekturowa zabawka do kolorowania

Cena: 65.9 zł

Świeże bułeczki, prosto z pieca! Pomidorki, jabłuszka - świeżutkie tylko u nas. Zapraszamy wszystkich na nasz stragan zdrowia, w którym kupicie tylko zdrowe i pyszne przysmaki! Dzieciaki uwielbiają słodycze czy słone przekąski, natomiast warto również zachęcać je do próbowania nowych smaków. Owoce, warzywa, pieczywo, nabiał czy mięso - wszystko jest ważne w naszej diecie, ważne żeby zachować harmonię. Zabawa straganem to idealny pomysł na zabawę, która niesie przesłanie. Dzieciaki chętnie będą bawić się w sklepik. Warto również zaopatrzyć maluchy w dodatkowe akcesoria jak np.: owoce czy warzywa w koszykach, ogólną żywność czy kasy fiskalne! Dzięki tym ostatnim dzieciaki dodatkowo potrenują dodawanie i odejmowanie :) Produkt idealnie sprawdzi się podczas zabawy grupki dzieci.

Stragan polskiej firmy Tektorado to pomysł na świetną zabawę zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Wytrzymała tektura świetnie się sprawdzi, spełniając oczekiwania nie tylko najmłodszych dzieci. Zabawka została wykonana z 5-warstwowej, białej tektury falistej. Zabawa polega na złożeniu Waszego własnego, tekturowego straganu oraz na jego pomalowaniu. Możecie do tego celu użyć farb, kredek lub mazaków - polecamy produkty marki Jolly z naszej oferty.

Zabawka nie wymaga kleju, ani nożyczek do jej złożenia. Wszystkie elementy są wycięte, przygotowane do składania, a mocowanie odbywa się za pomocą specjalnych elementów.

Zawartość: tekturowy stragan do złożenia i kolorowania/malowania (nie zawiera kredek ani farbek).

Wymiar opakowania: 47 x 88 x 5 cm

Wymiar produktu po złożeniu: 97 x 90 x 82,5 cm

Wyprodukowano w Polsce.

Wiek: 3+

Referencja: 192540

Deklaracja zgodności CE

Zobacz również